Silniční závory - výsuvné sloupy - vjezdové zábrany

ZÁVORY

Slouží k oddělení veřejných komunikací od ostatních prostor. Ovládání je stejné jako u průmyslových bran. Šířka průjezdu je do 12m. Jištění proti úrazům a poškození vozidel pod závorou pomocí fotobuněk a překážkového detektoru.

VJEZDOVÉ ZÁBRANY, VÝSUVNÉ SLOUPY

Používají se v místech, kam je potřeba občas zajet, ale nikoliv všem veřejně. Například pěší a lázeňské zóny, soukromé a hotelové pozemky. Technická provedení jsou různá. Od sklopných sloupků, přez spouštěcí řetězy až k ocelovým sloupům zajíždějícím pod úroveň vozovky. To vše i na dálkové ovládání.

PARKOVACÍ ZÁBRANA UNIPARK

Je ideálním řešením pro zabepečení parkovacího místa. Motor je elektromechanický, instalace zábrany je velmi jednoduchá a rychlá. Velkou výhodou této série je možnost připojení až 4 parkovacích zábran k jedné řídící jednotce. CAME

POZOR! Uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné soubory odstraníme. 

Video 1 - Závora Michelangelo od výrobce BFT pro silný provoz osazená bezpečnostní tlakovou lištou
Video 2 - Výsuvné sloupy STOPPY od výrobce BFT

Videogalerie

Reference