Služby

SERVISNÍ PROHLÍDKY

Součástí našich dodávek a montáží jsou servisní prohlídky.

SERVIS A OPRAVY ZAŘÍZENÍ CIZÍCH VÝROBKŮ

Nabízíme odborné úpravy a opravy stávajících tedy námi nedodaných zařízení. Ceny jsou smluvní, zpravidla se jedná o hodinovou sazbu jednoho či dvou servisních pracovníků vč. ceny dodaného materiálu jako výměnu za nefunkční.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

V prodloužené záruce (až 5 let brány a 7 let vrata) nabízíme v rámci servisní smlouvy prohlídky a seřízení
  • půlroční (průmyslová vrata, brány)
  • roční (privátní vrata a brány) podle četnosti používání zařízení.

KONZULTACE A PORADENSTVÍ PRO VÁŠ PROJEKT

Nevymýšlejte již vymyšlené!

Myslíte si, že výrobu vjezdové brány svedete bez zásahu odborné firmy? Ano, je to více než pravděpodobné. Svařit pár profilů dovede opravdu skoro každý. Věřte, že pokud se nezabýváte výrobou bran tak často, jako odborné firmy, je více než jisté, že určitě nějaké důležité detaily opomenete! Brána nebude mít nejen životnost, ale i funkčnost jakou by si za vynaložené peníze a Váš čas zasloužila. Obvykle to končí v pár bodech:

  • to dokážu také
  • ušetřím hodně peněz
  • na internetu je to levnější
  • SAKRA jak s detaily?
  • prosím poraďte mi....například: jak mám zvolit správný nosný "C" profil a pohon? Málo kdo ví, že 1/3 vynešení podle průjezdu je hodnotou mezi jednou a druhou svislou osou vozíků a ne délkou základu. Že síla pohonu (např. 400kg) má být dvojnásobkem váhy křídla brány. Potřebuji po dvou letech další vysílač a jaký? Když od stejného výrobce vypadají všechny stejně, ale stejné nejsou - nefungují)
  • reklamovat pohon a příslušenství neznamená zavolat odbornou firmu k sobě, ale zdemontovat ho a dopravit prodejci...tím to nekončí!
  • TEN ČAS CO JSEM TOMU VĚNOVAL A KVALITA VÝROBKU KTEROU JSEM VYTVOŘIL SE NEVYPLATILA!!!

Jenom připravit a dopravit ocelový rám do zinku. Nesprávný  nosný profil, a příčky pro danou bránu. Špatné připevnění plaňek.  Atd, atd.
Nabízíme technické konzultace a přímý prodej profesionálních dílů a zvýhodněných sestav pohonů pro brány všech druhů od renomovaných firem.

Nevěřte že elektrický pohon z hobby prodejen za třetinovou cenu je stejně dobrý jako profesionální!

(Řemeslník by si dnes už jen těžko koupil el. nářadí za +- 400,- Kč NEVYPLATÍ SE MU TO! A ON TO DÁVNO VÍ.)

Množí se nám návštěvy nespokojených zákazníků, žádajících o opravu nebo doplňky k "bezejmenným pohonům", které se staly nefunkčními většinou těsně po uplynutí záruční doby. Tato, jak říkáme, z "bláta" vyrobená zařízení neopravujeme ani to nejde, ale doporučíme Vám zařízení za přijatelné ceny jiná a hlavně lety prověřená.