Sekční průmyslová vrata

Ocelová vrata

jsou určena především pro skladovací a průmyslové objekty. Předností je především jejich tepelná odolnost. Jejich konstrukce vychází z vyšších nároků napevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci. Design průmyslových vrat vychází z použití panelu "LAMELA" v bílé barvě. Dle požadavku lze samozřejmě vrata dodat v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL. Vrata můžeme dodat s širokou škálou příslušenství, ovládacích a bezpečnostních dopňků (elekrické průmyslové pohony, ruční ovládání řetězem tzv. "kočkou", prosklení, větrací mřížky, integrované dveře vč. samozavírače s el. jištění otevřených dveří, optická čidla, optická popř. tlaková lišta atp.) 

Odolnost proti hluku, teplu a ohni

Kromě dobré protikorozní odolnosti a protihlukové izolace mají vynikající tepelnou izolaci a odolnost proti ohni dle DIN 4102. Jednotlivé sekce lze dodávat i jako prosklené. Ovládání ruční nebo motorové.

Hliníková vrata

především nabízejí řešení požadavku na výrazné prosklení interiéru. Vrata  jsou postavena z pevného hliníkového eloxovaného rámu s 6 mm čirým akrylátovým prosklením popř. 20 mm lexanem dle požadavku v čirém nebo kouřovém provedení. Panely jsou řešeny jako prosklené (tabulky) nebo celoprosklené (prosklení v celé šíři vrat do 3m, širší pak s jednou svislou příčkou uprostřed). Standardně jsou vybaveny základními konstrukčně-bezpečnostními prvky (pojistka proti přetržení pružin, protipádová brzda, rozjezdové pružiny). Svojí podstatou jsou nejvhodnější pro použití v objektech jako jsou např. autoumývárny, autoservisy, autosalony. Vrata lze vybavit dostupnými ovládacími a bezpečnostními doplňky (elektrické pohony s různými typy ovládání, řetězovou převodovkou "kočkou" pro ruční ovládání, optickými čidly, tlakovou lištou na spodní hranu vrat atp.)

DŮLEŽITÉ!Níže uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné fotky odstraníme. 

 

Reference

Autodoprava František Černík

Sekční průmyslová vrata

V areálu autodopravy v Ostrově jsme měnili stávající plechová vrata za sekční průmyslová s elektrickými pohony.... více

Objekt B

Apartmánové domy

Sekční průmyslová vrata

Loučná pod Klínovcem, realizace 2 ks průmyslových vrat s el. pohony, bezpečnostními optočidly. Dle zvláštního požadavku... více

Sokol. uhelná a. s., divize Důl Jiří

Sekční průmyslová vrata

V rámci zbudování nové opravárenské budovy pro opravy důlních železničních mechanizmů Plasser byla naší firmou... více

Fotogalerie

Videogalerie

Široký výběr barev a dekorů
ŠIROKÝ VÝBĚR
DEKORŮ A DESIGNŮ
Kompletní servis
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
řešení na klíč
Servis a konzultace
KOMPLETNÍ SERVIS
a služby

Chcete znát kalkulaci nebo máte speciální požadavek?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám budeme věnovat.

vyplnit poptávku