Rolovací průmyslová vrata

Rolovací průmyslová vrata nejsou náročná na prostor 

Jejich velkou výhodou je skutečnost, že díky konstrukčnímu řešení zabírají velice malý prostor u stropu. Tvarování, tloušťka hliníkové stěny lamely a pěnová výplň dávají lamelám pro rolovací vrata vysokou stabilitu a dobrou tepelnou odolnost v případě zateplené varianty. Povrchová úprava válcovaných lamel je provedena vysoce kvalitním vícestupňovým lakem a z tohoto důvodu je dosaženo vysoké odolnosti povrchu proti účinkům UV záření a povětrnostním vlivům.

Rolovací průmyslová vrata MAXIROL - Jednostěnná

Rolovací jednostěnná průmyslová vrata MAXIROL nabízíme v několika provedeních. Lamely ze kterých se vrata vyrábějí mohou být vyrobeny z hliníkového nebo ocelového plechu popř. z extrudované lamely z hliníkové slitiny AlMgSi, která se vyznačuje vysokou pevností.Podle rozměrů vrat se používá různá síla materiálu v rozmezí 0,63 – 1,5 mm, u extrudovaných lamel vždy 1,8 mm.

V základním provedení jsou ocelové lamely pozinkovány, hliníkové jsou bez povrchové úpravy v přírodním vzhledu. Za příplatek lze vrata nalakovat do jakéhokoliv odstínu dle vzorníku RAL.
Ocelová vrata je též možné vyrobit z ušlechtilé nerezavějící oceli.

Průmyslová vrata se zpravidla montují z vnitřní strany objektu a nábal rolety je umístěn za překladem. V některých případech je také možné, umístit vrata na fasádu objektu s krytem balu.

Vhodná do průmyslových hal, bytových domů, hromadných garáží atd.

Rolovací průmyslová vrata MAXIROL - Zateplená

Rolovací zateplená průmyslová vrata MAXIROL nabízíme v několika provedeních. Lamely ze kterých se vrata vyrábějí mohou být vyrobeny z hliníkového nebo ocelového plechu. Podle rozměrů vrat se používá různá síla materiálu v rozmezí 0,38 – 1,5 mm.

V základním provedení jsou ocelové lamely pozinkovány, hliníkové jsou bez povrchové úpravy v přírodním vzhledu. Za příplatek lze vrata nalakovat v jakéhokoliv odstínu dle vzorníku RAL.

Ocelová vrata je též možné vyrobit z ušlechtilé nerezavějící oceli.

Vrata se zpravidla montují z vnitřní strany objektu a nábal rolety je umístěn za překladem.V některých případech je také možné, umístit vrata na fasádu objektu s krytem balu.

Vhodná do průmyslových hal, bytových domů, hromadných garáží atd.

Výhody průmyslových vrat:

 • výroba průmyslových vrat na míru dle stavební situace
 • možnost velkých rozměrů, šířka až 12m
 • vrata nezabírají žadné místo pod stropem, nepřekážejí jeřábovým drahám
 • navíjení na hřídel, možnost plovoucí hřídele šetřící povrch lamel
 • možnost parkování před vraty
 • standartně s průmyslovým motorem pro vysokou četnost provozu
 • vysoce kvalitní a odolné pohony MFZ německé výroby
 • nouzové ruční ovládání klikou, za příplatek nekonečným řetězem
 • bezpečný a bezúdržbový provoz, vrata jsou certifikována dle ČSN EN
 • pojistka proti pádu vrat – zabraňuje možnému úrazu při stržení převodovky motoru
 • rychlá a levná oprava v případě nabourání vrat
 • možnost větracích i prosvětlovacích prvků

DŮLEŽITÉ! Níže uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné fotky odstraníme. 

Fotogalerie

Videogalerie

Reference