Oplocení - plastový program

Pro příznivce materiálů s vysokou trvanlivostí, užitnou a estetickou hodnotou se vyrábí PVC profily v mnoha tvarech a použití. Díky vysoké odolnosti proti slunečnímu UV záření a povětrnostním vlivům tento materiál zabezpečuje vysokou barevnou a tvarovou stálost. Další opravdu skvělou vlastností je jejich údržba, stačí voda, měkká látka nebo houba.
Plastové profily mají široké využití např. jako výplň pro brány a branky, ke stavbě zahradních pergol, oplocení pozemků, zábradlí schodišť a domovních teras a balkónů.
Profily se vyrábí v základních barvách jako je bílá, hnědá, ale také v imitacích dřeva např. zlatý, tmavý dub, třešeň atp. V tomto případě záleží na sortimentu toho kterého výrobce. Podle Vašich představ a požadavků Vám pomůžeme vybrat toho pravého.

POZOR! Uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné soubory odstraníme.

 

Reference

Rodinný dům Šindelová

Křídlové vjezdové brány, Oplocení - plastový program

Šindelová - montáž  plastových planěk vč. rýglů. Dále byla součástí dodávky výroba a montáž dvoukřídlé brány a... více

Fotogalerie

Široký výběr barev a dekorů
ŠIROKÝ VÝBĚR
DEKORŮ A DESIGNŮ
Kompletní servis
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
řešení na klíč
Servis a konzultace
KOMPLETNÍ SERVIS
a služby

Chcete znát kalkulaci nebo máte speciální požadavek?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám budeme věnovat.

vyplnit poptávku