Křídlové vjezdové brány

Křídlové vjezdové brány se dělí na jednokřídlé a dvoukřídlé.  Je nutné je použít tam, kde nelze kvůli prostoru použít posuvnou bránu. Svým pohybem a rozsahem více ovlivňují využití prostoru okolo jejich akčního pole. Pro velkorysejší zákazníky jsou kované brány něco jako umělecké dílo. Lze je však vyrábět i jednoduše pouze za použití svařených rámů z jeklových profilů, ošetřených povrchově žárovým zinkem s dřevěnou výplní. Konečný vzhled a výplň si každý zákazník volí sám. Každá vrata jsou zakázkovou výrobou s maximálním ohledem na představy zákazníků. Pro různá použití využíváme komponenty ( panty, zámky atd. ) výhradně od profesionálních výrobců.  

Podobně jako posuvné brány lze i křídlové vybavit elektrickými pohony na dálkové ovládání. Pohonů se vyrábí více druhů podle jejich zatížení (velikosti brány) a použití co do úhlů otevření, atp. Velké kované brány je nejvhodnější vybavit tzv. zemními pohony, jejichž ústrojí vč. motoru je schováno v zemi. Řídící jednotky těchto pohonů jsou stejně jako pohony k posuvným branám vybaveny všemi vstupy pro ovládací a bezpečnostní prvky.

UPOZORNĚNÍ! Uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné soubory odstraníme.

VIDEO 1 - Použití zemního pohonu typu FROG výrobce CAME

Videogalerie

Reference

Vjezdové brány
Realizace z roku 2002 - výroba a umístění dvojité bočně posuvné brány o celkové šíři průjezdu 18 m (2 x 9 m) v areálu ... více
Křídlové vjezdové brány, Oplocení - plastový program
Šindelová - montáž  plastových planěk vč. rýglů. Dále byla součástí dodávky výroba a montáž dvoukřídlé brány a ... více