Křídlové vjezdové brány

Křídlové vjezdové brány se dělí na jednokřídlé a dvoukřídlé.  Je nutné je použít tam, kde nelze kvůli prostoru použít posuvnou bránu. Svým pohybem a rozsahem více ovlivňují využití prostoru okolo jejich akčního pole. Pro velkorysejší zákazníky jsou kované brány něco jako umělecké dílo. Lze je však vyrábět i jednoduše pouze za použití svařených rámů z jeklových profilů, ošetřených povrchově žárovým zinkem s dřevěnou výplní. Konečný vzhled a výplň si každý zákazník volí sám. Každá vrata jsou zakázkovou výrobou s maximálním ohledem na představy zákazníků. Pro různá použití využíváme příslušenství italské firmy Rolling Center, která je jedním z nejzkušenějším z výrobců na trhu.

Podobně jako posuvné brány lze i křídlové vybavit elektrickými pohony na dálkové ovládání. Pohonů se vyrábí více druhů podle jejich zatížení (velikosti brány) a použití co do úhlů otevření, atp. Velké kované brány je nejvhodnější vybavit tzv. zemními pohony, jejichž ústrojí vč. motoru je schováno v zemi. Řídící jednotky těchto pohonů jsou stejně jako pohony k posuvným branám vybaveny všemi vstupy pro ovládací a bezpečnostní prvky.

UPOZORNĚNÍ! Uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné soubory odstraníme.

VIDEO 1 - Použití zemního pohonu typu FROG výrobce CAME

 

Reference

AVEX LOGISTIC s. r. o.

Vjezdové brány

Realizace z roku 2002 -  výroba a umístění dvojité bočně posuvné brány o celkové šíři průjezdu 18 m (2 x 9 m) v... více

Rodinný dům Šindelová

Křídlové vjezdové brány, Oplocení - plastový program

Šindelová - montáž  plastových planěk vč. rýglů. Dále byla součástí dodávky výroba a montáž dvoukřídlé brány a... více

Fotogalerie

Videogalerie

Široký výběr barev a dekorů
ŠIROKÝ VÝBĚR
DEKORŮ A DESIGNŮ
Kompletní servis
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
řešení na klíč
Servis a konzultace
KOMPLETNÍ SERVIS
a služby

Chcete znát kalkulaci nebo máte speciální požadavek?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám budeme věnovat.

vyplnit poptávku