Rolovací garážová vrata

Nezabírají místo

Tam kde nelze použít výklopná a sekční vrata vzhledem k jejich zarovnávání pod strop (pod stropem garáže je např. úložný prostor, či jiná překážka), je ideálním řešením použití rolovacích vrat.

Lehká konstrukce, nenáročná montáž rolovacích vrat

Tato vrata jsou tvořená mezi sebou spojenými hliníkovými lamelami. Tyto lamely jsou vyplněny polyuretanovou pěnou a tím i splňují jisté izolační nároky na únik tepla (ale ne tak výrazné, jako u vrat sekčních).

Vrata jsou uložena - zarolována v kastlíku, po stranách jsou opatřena vodícími lištami, ve kterých jsou vrata vedena. Rolovací vrata lze prakticky umístit před otvor, za otvor i do otvoru.

Nevýhodou rolovacích vrat je jejich nepoužitelnost pro ruční provoz. Konstrukce umožňuje pouze provoz s elektrickým pohonem s tím, že ruční provoz je možný pouze jako nouzový, pomocí kliky při výpadku elektrické energie.

Široký záběr barev a imitací dřeva

Vrata se vyrábí na míru, v barvách, které jsou v základní ceně vrat, v dalších barvách RAL dle vzorníku za příplatek a v imitací dřeva vč. vodících lišt a kastlíku dle přání zákazníka.

DŮLEŽITÉ! Níže uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné fotky odstraníme.

Videogalerie