Garážová výklopná vrata

Výhodou výklopných nebo také kyvných vrat je bezesporu jejich cena. Vyrábí se jako ocelový monolit v předem stanovených velikostních řadách, ale i na míru. Proto je nutné při jejich výběru myslet na výsledný stavební otvor, tedy pokud jej máte ve výstavbě.

Instalace výklopných vrat

Tato vrata se pohybují tak, že se celá plocha vrat zasouvá v kolejnicích pod strop a jejich váhu vyrovnává soustava pružin uložených na každé straně vrat.

Vrata lze montovat jak do otvoru, tak za otvor.

Ovládání a výběr vrat

Při jejich výběru je vždy doporučena konzultace s odborníkem, který otvor nejdříve zaměří a řekne za jakých podmínek lze vrata osadit. Vrata lze provozovat v ručním provozu s rozvorovým zámkem nebo v provozu s elektrickým stropním pohonem ovládaným dálkovými ovladači, jednoduchými impulsními tlačítky nebo kódovníky.

Výklopná vrata také nesplňují vysoké nároky na izolační vlastnosti i když je lze částečně zateplit.

DŮLEŽITÉ! Níže uvedené fotografie a videa nemusí nutně pocházet z našich realizací, zde jsou umístěny pouze jako ilustrativní materiál, který pochází od výrobců a volně z internetu. Pokud by byla nevědomky dotčena autorská práva vlastníka, předem se omlouváme a na vyžádání předmětné fotky odstraníme.

Fotogalerie

Široký výběr barev a dekorů
ŠIROKÝ VÝBĚR
DEKORŮ A DESIGNŮ
Kompletní servis
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
řešení na klíč
Servis a konzultace
KOMPLETNÍ SERVIS
a služby

Chcete znát kalkulaci nebo máte speciální požadavek?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se Vám budeme věnovat.

vyplnit poptávku